Nasi dzielnicowi -Wykaz ulic - Dzielnicowi - KRP I – Śródmieście

Dzielnicowi

Nasi dzielnicowi -Wykaz ulic

al. 3-go Maja (cała)

ul. Hoża 50 – 88, 63/67 – 69;

ul. Pasaż Niżyńskiego (cała)

al. Armii Ludowej 12-30, 13 -17

ul. Idźkowskiego (cała)

ul. Pasaż Wiecha (cały),

al. Armii Ludowej 3/5 – 9, 2 – 10;

ul. Inflancka 5,15,19

ul. Pawia 1-11 i 2-6

al. Drzewieckiego

ul. Inflancka 6,8

ul. PI. Bankowy 1

al. Jerozolimskie 1-3

ul. Jana Pawła 11 64

ul. PI. Bankowy 3/5

al. Jerozolimskie 2-6

ul. Jana Pawła 18-22

ul. PI. Defilad 1  Pałac Kultury i Nauki

al. Jerozolimskie 45 – 63;

ul. Jana Pawła 32-38

ul. PI. Grzybowski 10-16

al. Jerozolimskie 65/79;

ul. Jana Pawła II 12

ul. PI. Grzybowski 3/5 i 2-6 oraz przyległy skwer

al. Jerozolimskie 7 – 33;

ul. Jana Pawła II 24-26a

ul. PI. Mirowski ( cały)

ul. Na Skarpie (cała)

ul. Jana Pawła II 46/48 - 52/54

ul. PI. Powstańców W-wy 2 -4,

al. Niepodległości 190 – 222;

ul. Jana Pawła II 66

ul. PI. Żelaznej Bramy ( cały )

al. Róż 2 – 16;

ul. Jana Pawła II 68-74

ul. Piekarska (cała)

al. Rynek Starego Miasta (cała)

ul. Jana Pawła II Al. 78,80,82

ul. Piesza

al. Solidarności 71

ul. Jaracza 1-7

ul. Piękna 12 – 18;

al. Stanka (strona nieparzysta)

ul. Jaracza 2-10

ul. Piękna 1b – 23/29;

al. Stanka (strona parzysta)

ul. Jasna 11-19 i 22-26

ul. Piękna 20 – 28/34;

al. Szucha 21 – 27.

ul. Jasna 1-9 i 2-16

ul. Piękna 44 – 68A, 31/37 – 47;

al. Ujazdowskie 1/3 – 9;

ul. Jaworzyńska 1 – 11, 4 – 8;

ul. Piękna nr 1-lb I nr 4

al. Ujazdowskie 27 – 51.

ul. Jazdów (cała)

ul. Piwna (cała)

al. Ujazdowskie 4-6

ul. Jezierskiego (cała)

ul. Pl. Zamkowy (cały)

al. Ujazdowskie 6A-28

ul. Jezuicka (cała)

ul. Podchorążych 38

ul. Wenedów (cała)

ul. Kamienne Schodki (cała)

ul. Podwale (cała)

al. Wyzwolenia 14, 18;

ul. Kanonia (cała)

ul. Pokorna 2

al. Wyzwolenia 3 – 15, 2 – 12;

ul. Kapitulna (cała)

ul. Pokorna  (nieparzyste)

Bulwar Grzymały Siedleckiego

ul. Kapucyńska (cała)

ul. Polna 11- 15A, 40 – 54;

Dworzec Powiśle

ul. Karasia (cała)

ul. Polna 1-7a, 4/8 - 28

Hala Mirowska wraz z przyległym parkiem

ul. Karmelicka 1-5 i 2-6

ul. Potockiego 4

Łazienki Królewskie

ul. Karmelicka 17-19

ul. Powstańców Warszawy 1/3-9

Most Poniatowskiego

ul. Karmelicka 21-27 i 22-30

ul. Poznańska 12-16, 11-17

Park i Skwer Beyera

ul. Karmelicka 8-16 i 9-15

ul. Poznańska 2/4 – 6/8, 1 – 7;

Park Rydza Śmigłego

ul. Karowa (cała)

ul. Poznańska 20/22 –  24, 21 – 23;

Park Ujazdowski

ul. Kawalerii (cała)

ul. Poznańska 37, 38.

pl. Konstytucji 2 – 6;

ul. Kilińskiego (cała)

ul. Profesorska (cała)

pl. Konstytucji 5.

ul. Klonowa 1, 3, 2 – 22;

ul. Próżna (cała)

pl. Na Rozdrożu-(strona parzysta)

ul. Kłopot ( cała )

ul. Przechodnia 2

pl. Piłsudskiego (cały)

ul. Konopczyńskiego (cała)

ul. Przemysłowa (cała)

pl. Teatralny (cały)

ul. Konopnickiej (cała)

ul. Przeskok 2,

pl. Trzech Krzyży 16 – 18.

pl.  Konstytucji 1 i 3;

ul. Przybosia (cała)

pl. Trzech Krzyży 3/5;

ul. Konwiktorska (cała)

ul. Przystaniowa

ul. Wiślana (cała)

ul. Kopernika 30-40 i 23-43

ul. Ptasia ( cała )

pl. Zbawiciela 1 i 5

ul. Kopernika 4-18 i 3-17

ul. Radna (cała)

pl. Zbawiciela 2;

ul. Koszykowa 27 – 35, 18 – 30;

ul. Rajców (cała)

Plac Trzech Krzyży strona parzysta do 14

ul. Koszykowa 34/50 – 70;

ul. Rondo Onz 1

Pomnik Bohaterów Getta

ul. Koszykowa 53 – 69;

ul. Rozbrat ( odcinek przy Szpitalu)

Rynek Solecki ( cała)

ul. Koszykowa 75;

ul. Rozbrat 26-44a,

skwer Batalionu AK Czata

ul. Koszykowa 78;

ul. Rozbrat 6-24

skwer Batalionu Armii Krajowej Czata 49

ul. Kościelna (cała)

ul. Rybaki (cała)

skwer Tekli Bądarzewskiej

ul. Kozia (cała)

ul. Rycerska (cała)

Skwer Wodiczko

ul. Koźla (cała)

ul. Rychlińskiego Stanisława 2

skwer Zigelbojma

ul. Koźmińska 1-7

ul. Rynek Nowego Miasta (cała)

ul. 29 Listopada (cała)

ul. Koźmińska 9-13 i 12-20

ul. Rysia (cała)

ul. Agrykola (cała)

ul. Krakowskie Przedmieście 11-89

ul. Salezego (cała)

ul. Al. Jerozolimskie 28-32,

ul. Krakowskie Przedmieście 1-7

ul. Samborska (cała)

ul. Al. Jerozolimskie 42 - 44,

ul. Krakowskie Przedmieście 4-53

ul. Sanguszki (cała)

ul. al. Jerozolimskie 50 – 54

ul. Krasińskich

ul. Sapierzyńska (cała)

ul. Andersa ( bez numerów)

ul. Kredytowa (cała)

ul. Schillera (cała)

ul. Andersa 1

ul. Kręta (cała)

ul. Senacka (cała)

ul. Andersa 13-15

ul. Królewska

ul. Senatorska 1-17/19 i 2-18

ul. Andersa 21-37

ul. Królewska 1/7 -27

ul. Senatorska 20-40 i 21-37

ul. Andersa 6-26

ul. Królewska 2

ul. Sewerynów (cała)

ul. Anielewicza 2-14

ul. Królewska 43-47

ul. Sienkiewicza 3-11 i 4-12/14

ul. Anielewicza 3/5-17

ul. Krucza 23/31 – 33/39, 6/14 – 36;

ul. Sienna 1/39-45

ul. Armii Ludowej 12 – 30, 13 – 17;

ul. Krucza 3 – 19.

ul. Skorupki Ignacego Jana ks. 3, 5, 2 – 8;

ul. B. Prusa (cała)

ul. Krucza 41/43 – 49, 38/42, 46;

ul. Słomińskiego 1

ul. Baciarellego Marcelego - 4.

ul. Krucza 50,

ul. Słomińskiego 15,17,19

ul. Baczyńskiego (cała),

ul. Krucza 51,

ul. Słomińskiego 2-4 i 1

ul. Baczyńskiego 1

ul. Kruczkowskiego 12-16

ul. Słomińskiego 5 ,7

ul. Bagatela 3 – 15, 6/8 – 14;

ul. Kruczkowskiego 2-8

ul. Słomińskiego 6  Dworzec Gdański

ul. Bagińskiego (cała)

ul. Kruczkowskiego 3

ul. Służewska 2, 4;

ul. Bagno (cała)

ul. Krywulta (cała)

ul. Smolna (cala)

pl. Bankowy 2-4

ul. Krzywe Koło (cała)

ul. Smulikowskiego (cała)

ul. Barokowa (cała)

ul. Krzywopoboczna (cała)

ul. Solec 18-22 i 57-63B

ul. Bartoszewicza (cała)

ul. Książęca (cała)

ul. Solec 24-44 i 65-93

ul. Bednarska (cała)

ul. Lądowa (cała)

ul. Solec 46-66 i 97-117

ul. Belwederska 23 – 49;

ul. Lekarska 2 – 16, 3 – 23;

ul. Solec 8

ul. Belwederska 24 - 50

ul. Lenona (cała)

ul. Solidarności 60-68A

ul. Białoskórnicza (cała)

ul. Leszczyńska (cała)

ul. Solidarności 72 - 82

ul. Białoskórnicza (cała)

ul. Lewartowskiego 2-26

ul. Solidarności 75-77

ul. Bielańska (strona nieparzysta)

ul. Lewartowskiego 5

ul. Solidarności 81-117

ul. Bielańska (strona parzysta)

ul. Lipowa (cała)

ul. Sosnowa (cała)

ul. Błońska ( cała )

ul. Lipowa (strona nieparzysta)

ul. Sowia (cała)

ul. Boczna (cała)

ul. Litewska 1 – 11/13;

ul. Spacerowa 10 – 20A;

ul. Boduena (cała)

ul. Litewska 6 – 16;

ul. Stara (cała)

ul. Bohaterów Getta (cała)

ul. Ludna 2-12

ul. Stawki 1-5/7

ul. Boleśc (strona parzysta)

ul. Ludna od nr 1-11

ul. Stawki 2

ul. Bonifraterska (strona nieparzysta)

ul. Lwowska 19;

ul. Stawki 4-14

ul. Bonifraterska (strona parzysta)

ul. Lwowska 2A – 12, 1 – 17;

ul. Stefana Batorego 2A – 10;

ul. Boya-Żeleńskiego Tadeusza 2-6

ul. Łazienkowska (strona nieparzysta)

ul. Suligowskiego (cała)

ul. Bracka 1 – 11/13, 2, 4;

ul. Łazienkowska (strona parzysta)

ul. Sulkiewicza (cała)

ul. Bracka 16-22,

ul. Małachowskiego 1-3

ul. Szara (cała)

ul. Bracka 1a, 1b;

ul. Mariańska 5

ul. Szczygla (cała)

ul. Bracka 23-25

ul. Mariensztat (cała)

ul. Szeroki Dunaj (cała)

ul. Browarna (strona parzysta)

ul. Marszałkowska (bez numerów)

ul. Szkolna (cała)

ul. Browarna nr 4,6

ul. Marszałkowska 100-116,

ul. Szpitalna 1-5,

ul. Brushego (cała)

ul. Marszałkowska 103-109

ul. Szpitalna 2-8.

ul. Brzozowa (cała)

ul. Marszałkowska 111-115

ul. Szucha 3 – 17/19, 2/4 – 16;

ul. Bugaj (cała)

ul. Marszałkowska 116-134

ul. Szwoleżerów (strona nieparzysta)

ul. Burmistrzowska (cała)

ul. Marszałkowska 1-21/25

ul. Szwoleżerów-(strona parzysta)

ul. Calinescu cała;

ul. Marszałkowska 136-142

ul. Śliska 3-10

ul. Canaletta (cała)

ul. Marszałkowska 2 – 20/22;

ul. Śniadeckich 1/15 – 23;

ul. Celna (cała)

ul. Marszałkowska 24/26 – 28a;

ul. Śniadeckich 8 – 22;

ul. Chałubińskiego Tytusa 2 – 8;

ul. Marszałkowska 39 – 45/49;

ul. Śniegockiej (cała)

ul. Chmielna 1-17 i 2-20,

ul. Marszałkowska 56 – 74;

ul. Św. Barbary cała;

ul. Chmielna 21-35,

ul. Marszałkowska 76 – 82;

ul. Świetojerska 24 (strona parzysta)

ul. Chopina Fryderyka 5a – 7, 2a – 10;

ul. Marszałkowska 77/79 - 83

ul. Świętojańska (cała)

ul. Ciasna (cała)

ul. Marszałkowska 84/92 – 94/98;

ul. Świętojerska ( strona nieparzysta)

ul. Cicha 1- 7

ul. Marszałkowska 85;

ul. Świętokrzyska 1,3

ul. Cicha 4 –8

ul. Marszałkowska 87 – 99/101;

ul. Świętokrzyska 11-21,

ul. Corazziego (cała)

ul. Marszałkowska bez numeru

ul. Świętokrzyska 12-20

ul. Czackiego (cała)

ul. Maszyńskiego (cała)

ul. Świętokrzyska 23-35

ul. Czerniakowska 124-130,157-161

ul. Matejki (cała)

ul. Świętokrzyska 30-32

ul. Czerniakowska 139-155

ul. Mazowiecka (cała)

ul. Świętokrzyska 34-36

ul. Czerniakowska 174-178 i 201-209

ul. Miechowska (cała)

ul. Świętokrzyska 39

ul. Czerniakowska nr 180 i 231

ul. Międzyparkowa (cała)

ul. Tamka 1-19/23

ul. Czerwonego Krzyża 2-8

ul. Miła 1-19 i 2-10

ul. Tamka 2 – 30

ul. Daniłowiczowska (cała)

ul. Miodowa (strona nieparzysta)

ul. Tamka od nr 34 i 31-49

ul. Dąbrowskiego (cała)

ul. Miodowa (strona parzysta)

ul. Tokarzewskiego

ul. Długa 1-15

ul. Miodowa 1-3

ul. Topiel (cała)

ul. Długa 24-52 i 19-31

ul. Mokotowska 1 – 17, 4/6 – 8.

ul. Traugutta 3-3/9

ul. Długa 4-20

ul. Mokotowska 19 – 45, 12 – 26;

ul. Trębacka (cała)

ul. Dmochowskiego (cała)

ul. Mokotowska 49 – 73, 40 – 66;

ul. Tuwima (cała),

ul. Dobra 1-19 i 4-22/24

ul. Moliera (cała)

ul. Twarda 1

ul. Dobra 27-53, 26-54

ul. Moniuszki 1-3 i 6-10

ul. Twarda 2-18 i 7

ul. Dobra 68-78 i 87-89

ul. Mostowa (cała)

ul. Wałowa (cała)

ul. Dolańskiego (cała)

ul. Mostowa (strona nieparzysta)

ul. Warecka (cała)

ul. Dowcip (cała)

ul. Mostowa 14-32

ul. Waryńskiego Ludwika 1 – 9, 26 i 28;

ul. Dragonów (cała)

ul. Muranowska (bez numeru)

ul. Waryńskiego Ludwika 6 - 12a

ul. Drewniana (cała)

ul. Muranowska 2

ul. Wąski Dunaj cała)

ul. Dubois 2-6 i 1-5

ul. Mysia 2, 3, 5;

ul. Widok (cała)

ul. Dubois 5a-9 i 8-12

ul. Myśliwiecka 2-4 i 3-7

ul. Wiejska (cała)

ul. Dynasy 2-4

ul. Myśliwiecka nr 9-11, 6-16

ul. Wierzbowa (strona nieparzysta)

ul. Dynasy 6 – 16

ul. Nalewki ( cała )

ul. Wierzbowa (strona parzysta)

ul. Dziekania (cała)

ul. Natolińska 1, 3, 2 – 4;

ul. Wilanowska (cała)

ul. Dzielna 1-7a i 24/26 ( Muzeum Pawiaka )

ul. Natolińska 2, 3;

ul. Wilcza 13 – 33, 22 – 34;

ul. Dzika 4 ,4a - 6 i 13,15,17,19/23

ul. Niecała (cała)

ul. Wilcza 3 – 15, 6 -20;

ul. E. Plater 28, 30;

ul. Niska 1-13 i 2-14

ul. Wilcza 35/41 – 77;

ul. E. Plater 36

ul. Noakowskiego Stanisława 1- 3;

ul. Wilcza 38/40, 66/68

ul. E. Plater 55

ul. Noakowskiego Stanisława 4 – 26;

ul. Wilcza 70 – 74 ;

ul. Elektoralna 5-23 i 2-22

ul. Nowiniarska (cała)

ul. Wioślarska (od Mostu Poniatowskiego do ul. Ludnej)

ul. Elektryczna (cala)

ul. Nowogrodzka 1/3 – 33, 4 – 24;

ul. Wioślarska 6

ul. Emili Plater 8-14

ul. Nowogrodzka 35/41 – 51, 38 - 56;

ul. Wodna (cała)

ul. Emili Plater  47-53

ul. Nowogrodzka 53.

ul. Wójtowska (cała)

ul. Emilii Plater 18 – 24, 7 – 31;

ul. Nowolipie 1 -17b i 2-14b

ul. Wspólna 1/3 – 41, 2 – 32/46;

ul. Emilii Plater 4.

ul. Nowolipki 2-12a

ul. Wspólna 47/49 – 75/79;

ul. Fabryczna (cała)

ul. Nowolipki 9-17b

ul. Wspólna 50 – 62;

ul. Filtrowa 1 – 7, 2 – 2/4;

ul. Nowosielecka (strona parzysta)

ul. Wybrzeże Gdańskie

ul. Flory 1 – 9, 2, 4;

ul. Nowowiejska (cała)

ul. Wybrzeże Gdańskie (całe)

ul. Foksal (cała)

ul. Nowowiejska 1/3 – 33, 4 – 24;

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 17-29,

ul. Fondamińskiego (cała)

ul. Nowy Przejazd (cała)

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33-39

ul. Franciszkańska 18

ul. Nowy Świat 1 – 11/13;

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 43

ul. Frascati (cała)

ul. Nowy Świat 15/17-41,

ul. Zagórna (cała)

ul. Fredry (cała)

ul. Nowy Świat 18-58

ul. Zajęcza (cała)

ul. Freta 1-55

ul. Nowy Świat 2-6 i 12

ul. Zakroczymska (strona nieparzysta)

ul. Freta 4-62

ul. Nowy Świat 41A-63,

ul. Zakroczymska (strona parzysta)

ul. Furmańska (cała)

ul. Nowy Świat 60-72

ul. Zamenhofa 10-12

ul. Gałczyńskiego (cała)

ul. Nowy Świat 67-69

ul. Zamenhofa 13-15

ul. Gamerskiego (cała)

ul. Nowy Zjazd (cała)

ul. Zamenhofa 1-7 i 2-8

ul. Garbarska (cała)

ul. Nullo (cała)

ul. Zapiecek (cała)

ul. Gęsta (cała)

ul. Oboźna (strona parzysta)

ul. Zaruskiego (cała)

ul. Górnośląska 2-12

ul. Oboźna nr od 1-3

ul. Zgoda 1-5, 4-6

ul. Górnośląska od nr 14-24 i od 35-45

ul. Oboźna od nr 5

ul. Zgoda 9-13ul. Złota 6-10

ul. Górnośląska strona nieparzysta 1-29

ul. Ogród Botaniczny

ul. Zielna (cała)

ul. Górskiego 1-9,

ul. Okólnik (cała)

ul. Zimna ( cała )

ul. Górskiego 4-6

ul. Okrąg (cała)

ul. Złota 1-11

ul. Graniczna ( cała )

ul. Oleandrów 3-7, 21/25

ul. Złota 44/46 i 48/52

ul. Grodzka (cała)

ul. Ordynacka (cała)

ul. Zoli bez numerów

ul. Grzybowska 2-24

ul. Orla ( cała )

ul. Źródłowa (cała)

ul. Grzybowska 5-9

ul. Orłowicza (cała)

ul. Żurawia 1a – 33/35;

ul. Hipoteczna (cała)

ul. Ossolińskich (cała)

ul. Żurawia 2 – 36;

ul. Hoene-Wrońskiego (cała)

ul. Pankiewicza cała;

ul. Żurawia 42 – 44, 43 – 47/49;

ul. Hoża 1 – 11/15, 20 – 42;

ul. Pańska 3-7

ul. Kubusia Puchatka (cała),

ul. Hoża 19 – 29/31;

ul. Parkingowa 1;

 

ul. Hoża 35-61

ul. Parkowa(cała)