Znasz tę kobietę? Zadzwoń lub zgłoś się na policję - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Znasz tę kobietę? Zadzwoń lub zgłoś się na policję

Data publikacji 03.11.2020

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące znieważenia pomnika Armii Krajowej. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach kobietę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie znieważenia pomnika Armii Krajowej poprzez naniesienie na niego kolorowych napisów tj. o czyn z art. 261 kodeksu karnego. Do zdarzenia doszło 28 paźdzernika tego roku około godziny 15:54.

W toku przeprowadzonych czynności śródmiejscy policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer, które zarejestrowały wizerunek prawdopodobnej sprawczyni tego przestępstwa. Kobieta ma długie bląd włosy, ubrana była w granatowy płaszcz, a na ramieniu miała przewieszoną białą torebkę. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 4772 361 27, 4772 379 40 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl

podinsp. Robert Szumiata

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 2.31 MB)