Aktualności

Po 32 latach służby przyszedł czas na zasłużoną emeryturę

Data publikacji 11.05.2020

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I podczas uroczystości pożegnania podziękowali swojemu koledze za wszystkie przepracowane wspólnie lata i wzorową służbę, którą aspirant sztabowy Sławomir Kulas, jako dzielnicowy pełnił w śródmiejskiej komendzie od 2003 roku. Pamiątkowa, specjalnie sygnowana szabla będzie mu zawsze o nas przypominać.

Aspirant sztabowy Sławomir Kulas służbę w policji rozpoczął 32 lata temu. Awansując pracował w wielu jednostkach podległych bezpośrednio Komendzie Stołecznej Policji. Od 1999 zaczął pełnić służbę w  Komendzie Rejonowej Policji Warszawa I, gdzie od 2003 roku rozpoczął pracę na stanowisku dzielnicowego, którą kontynuował już do końca swojej służby w Policji.

Aspirant sztabowy Sławomir Kulas przez wszystkie te lata profesjonalnie, wzorowo i z po święceniem wykonywał swoje obowiązki. Wykazywał się nieocenionym zaangażowaniem oraz dużą wiedzą, którą przekazywał innym policjantami. Za wkład w codzienną służbę i poświęcenie aspirant sztabowy Sławomir Kulas był wyróżniany miedzy innymi przez Ministra Spraw Wewnętrznych, Komendanta Głównego Policji, Komendanta Stołecznego Policji oraz Prezydenta M.St. Warszawy.

Z dniem 7 maja tego roku po ponad 32 latach służby aspirant sztabowy Sławomir Kulas odszedł na emeryturę. Na pożegnanie z rąk koleżanek i kolegów dzielnicowych otrzymał  pamiątkową szablę ze specjalną dedykacją.

nadkom. Robert Szumiata