Rozpoznajesz tę kobietę? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Rozpoznajesz tę kobietę?

Data publikacji 29.10.2019

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia plecaka w barze mlecznym. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach kobietę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia mienia o wartości ponad 700 złotych. Do zdarzenia doszło w jednym z barów mlecznych gdzie pokrzywdzona zostawiła swój plecak z pieniędzmi, dokumentami oraz kartami płatniczymi.

Kamery zarejestrowały wizerunek prawdopodobnej sprawczyni tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach kobietę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Informacje powołując się na numery sprawy KRP-PM-2495/19 można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 61 53, numer alarmowy 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

nadkom. Robert Szumiata/PŚ

  • Kobieta podejrzewana o przywłaszczenie mienia
    Kobieta podejrzewana o przywłaszczenie mienia
  • Kobieta podejrzewana o przywłaszczenie mienia
    Kobieta podejrzewana o przywłaszczenie mienia