ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE SPOŁECZNE - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE SPOŁECZNE

Data publikacji 22.07.2019

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I zapraszają serdecznie mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych. Spotkanie odbędzie się 31 lipca, o godzinie 16:00 w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej pl. Teatralny przy al. Solidarności 71. Celem spotkania jest omówienie kwestii bezpieczeństwa na terenie osiedla. Wnioski i uwagi mieszkańców będą brane pod uwagę przy tworzeniu nowych planów działań priorytetowych przez dzielnicowych.

Organizatorem spotkania są Dzielnicowi z Rewiru II Komendy Rejonowej Policji Warszawa I a głównym celem dyskusji będzie omówienie kwestii bezpieczeństwa na terenie osiedla i określenie priorytetów na 2019 rok. Wnioski i uwagi mieszkańców będą brane pod uwagę przy tworzeniu nowych planów działań priorytetowych przez dzielnicowych.

Konsultacje odbędą się 31 lipca, o godzinie 16:00 w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej pl. Teatralny przy al. Solidarności 71.

Uczestnicy spotkania będą mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami oraz wyrazić swoje oczekiwania, co do sposobu pracy policjantów wskazując między innymi miejsca gdzie ich zdaniem dochodzi do łamania prawa.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach.

rsz.