Znasz tych meżczyzn? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Znasz tych meżczyzn?

Data publikacji 16.07.2019

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru oraz torebki. Policjanci sporządzili portret pamięciowy osoby mogącej mieć związek z kradzieżą torebki a kamery zarejestrowały wizerunek podejrzewanego o kradzież roweru. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży damskiej torebki z samochodu wraz z dokumentami i pieniędzmi w polskiej i obcej walucie oraz kradzieży roweru.

Wizerunek prawdopodobnych sprawców tych przestępstw przedstawia sporządzony przez policjantów na podstawie zeznań pokrzywdzonej portret pamięciowy oraz nagranie z kamer monitoringu. Informacje powołując się na numery spraw umieszczone pod wizerunkami można przekazać dzwoniąc na 22/603 80 21, 22/603 83 92, 504314116, 112, albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.