Zapraszamy na konsultacje społeczne - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Zapraszamy na konsultacje społeczne

Data publikacji 01.07.2019

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I zapraszają serdecznie mieszkańców osiedla V Powiśle-Solec do udziału w konsultacjach społecznych które odbędą się w czwartek, 4 lipiec br. o godzinie 18.00 w siedzibie Rady Osiedla Powiśle- Solec przy ul. Okrąg 12, natomiast dla mieszkańców osiedla V Powiśle-Skarpa w poniedziałek 8 lipiec br. o godzinie 15.30 w siedzibie Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej,, Powiśle „ przy ul. 3 Maja 12 / 4 piętro/. Celem spotkań jest omówienie kwestii bezpieczeństwa na terenie osiedla. Wnioski i uwagi mieszkańców będą brane pod uwagę przy tworzeniu nowych planów działań priorytetowych przez dzielnicowych.

Organizatorem spotkania są dzielnicowi z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I a głównym celem dyskusji będzie omówienie kwestii bezpieczeństwa na terenie osiedli i określenie priorytetów na 2019 rok. Wnioski i uwagi mieszkańców będą brane pod uwagę przy tworzeniu nowych planów działań priorytetowych przez dzielnicowych.

Uczestnicy spotkania będą mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami oraz wyrazić swoje oczekiwania, co do sposobu pracy policjantów wskazując między innymi miejsca gdzie ich zdaniem dochodzi do łamania prawa.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach.

rsz.