Znasz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Znasz tego mężczyznę?

Data publikacji 30.05.2019

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania dotyczące kradzieży z włamaniem do samochodu kuriera. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania w sprawie kradzieży z włamaniem. Nieznany dotąd sprawca uszkodził zamki w drzwiach dostawczego citroena i ukradł 5 przesyłek kurierskich. Do zdarzenia doszło 4 kwietnia tego roku przy ulicy Sienkiewicza 4.

Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Informacje powołując się na numery sprawy KRP-PM-I-922/19 można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 83 92, 22/ 60 361 55 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.