Aktualności

Eliminacje do konkursu pn. „Priorytety w służbie dzielnicowego” rozstrzygnięte

Data publikacji 13.05.2019

W Komendzie Rejonowej Policji Warszawa I odbyły się eliminacje do konkursu pn. „Priorytety w służbie dzielnicowego”. Wyłoniły one dwóch śródmiejskich dzielnicowych, którzy będą reprezentować naszą jednostkę w finale, który odbędzie się 27 maja w Komendzie Stołecznej Policji.

Organizatorem konkursu jest Wydział Prewencji Komendy Stołecznej Policji a jego celem jest między innymi promowanie dzielnicowych wzorowo wykonujących swoje obowiązki służbowe, wybranie najbardziej kreatywnych dzielnicowych i podnoszenie poziomu realizowanych przez policjantów zadań.

Eliminacje odbyły się zarówno na szczeblu komend rejonowych jak i powiatowych. Dzielnicowi zobowiązani zostali do wykonania, przedstawienia i omówienia autorskiej prezentacji multimedialnej zawierającej poszczególne etapy realizacji działania priorytetowego.   

Wszystko bacznie obserwowała i oceniała komisja konkursowa zdaniem, której w eliminacjach najlepiej poradzili sobie dzielnicowi z rewiru II i III naszej jednostki policji. To oni będą nas reprezentować w finale, który odbędzie się 27 maja w Komendzie Stołecznej Policji.

rsz.

    

  • Eliminacje do konkursu pn. „Priorytety w służbie dzielnicowego” rozstrzygnięte
    Eliminacje do konkursu pn. „Priorytety w służbie dzielnicowego” rozstrzygnięte
  • Eliminacje do konkursu pn. „Priorytety w służbie dzielnicowego” rozstrzygnięte
    Eliminacje do konkursu pn. „Priorytety w służbie dzielnicowego” rozstrzygnięte
  • Eliminacje do konkursu pn. „Priorytety w służbie dzielnicowego” rozstrzygnięte
    Eliminacje do konkursu pn. „Priorytety w służbie dzielnicowego” rozstrzygnięte