Znasz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Znasz tego mężczyznę?

Data publikacji 30.04.2019

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania dotyczące kradzieży podgrzewaczy do tytoniu o wartości ponad 16000 złotych. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania w sprawie kradzieży podgrzewaczy do tytoniu z toyoty yaris zaparkowanej przy ulicy Inflanckiej. Do zdarzenia doszło 29 marca tego roku przy ulicy Nieznany dotąd sprawca wykorzystał nieuwagę kierowcy i przywłaszczył sobie mienie o wartości ponad 16000 złotych.

Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Informacje powołując się na numer sprawy KRP-PM-I-864/19 można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 83 92, 22/ 603 61 55 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież
    Mężczyzna podejrzewany o kradzież