Aktualności

Śródmiejscy policjanci wygrali eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Służby Kryminalnej roku 2019”

Data publikacji 29.04.2019

Policjanci ze Śródmieścia okazali się najlepsi w garnizonie stołecznym w eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Służby Kryminalnej roku 2019” i to oni będą reprezentować nasz garnizon w wielkim finale, który odbędzie się w dniach od 4 do 6 czerwca w Szkole Policji w Pile. W eliminacjach wzięło udział 17 czteroosobowych drużyn a konkurencje dotyczyły zarówno wiedzy zawodowej, znajomości przepisów prawa jak i umiejętności praktycznych.

Celem eliminacji było wyłonienie najlepszej czteroosobowej drużyny, która będzie reprezentowała garnizon stołeczny Policji w Ogólnopolskim Konkursie „Policjant Służby Kryminalnej roku 2019”.

W eliminacjach wzięło udział 17 czteroosobowych drużyn z komend rejonowych i powiatowych Policji, funkcjonujących na terenie działania Komendanta Stołecznego Policji oraz Komisariatu Kolejowego Policji w Warszawie.

W skład drużyn weszli: policjant dochodzeniowo-śledczy, policjant operacyjno-rozpoznawczy, technik kryminalistyki oraz policjant sprawujący pracę nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledczą.

Konkurencje, w których rywalizowali policjanci dotyczyły zarówno wiedzy zawodowej, znajomości przepisów prawa jak i umiejętności praktycznych.

Najlepsi okazali się policjanci ze Śródmieścia i to oni będą reprezentować nasz garnizon w wielkim finale.

rsz.