Rozpoznajesz tych mężczyzn? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Data publikacji 15.04.2019

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania dotyczące kradzieży z włamaniem do mieszkania. Wizerunek osób mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania w sprawie kradzieży z włamaniem do mieszkania. Do zdarzenia doszło 3 kwietnia tego roku przy ulicy Solec. Nieznani dotąd sprawcy ukradli biżuterię, pieniądze, markowe zegarki, galanterię skórzaną oraz odzież. Na skutek popełnionego przestępstwa poszkodowany oszacował swoje straty na ponad 55.000 złotych.

Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Informacje powołując się na numer sprawy KRP-PM-I-917/19 można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 83 92, 504 314 116 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież z włamaniem
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież z włamaniem
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież z włamaniem