Podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotykow zatrzymany - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotykow zatrzymany

Data publikacji 08.04.2019

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Blisko 500 porcji marihuany, mefedron oraz waga służącą do porcjowania narkotyków ukryte było w mieszkaniu 22-latka. Za to przestępstwo Markowi S. grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Blisko pół kilograma marihuany brutto, co stanowi około pięciuset porcji tego narkotyku, 31 gramów mefedronu, elektroniczną wagę służącą do porcjowania narkotyków oraz 900 złotych mogące pochodzie z przestępstwa znaleźli i zabezpieczyli policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego. To efekt ich pracy operacyjnej i przeszukania jednego z mieszkań na warszawskiej Pradze.

Policjanci od pewnego już czasu „mieli na oku” Marka S. Kryminalni podejrzewali, że mężczyzna może posiadać znaczną ilość środków odurzających. W czwartek kryminalni zauważyli jak 22-latek wychodzi z budynku i zatrzymali mężczyznę.

Chwilę później policjanci weszli do jego mieszkania gdzie w jednym z pokoi znaleźli foliową torbę a w niej prawie pół kilograma marihuany. W lokalu znajdowała się także waga, mefedron i pieniądze.

Mężczyzna został zatrzymany a prokurator w prowadzonym śledztwie postawił Markowi S.  zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawienia wolności.   

rsz.

  • Mężczyzna podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki i pieniądze