Aktualności

Zaatakowali pasażera i kierowcę autobusu - Znasz tych mężczyzn?

Data publikacji 25.04.2019

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące pobicia. Nieznani dotąd sprawcy zaatakowali pasażera i kierowcę autobusu, kiedy Ci zwrócili im uwagę, że zanieczyścili pojazd. Wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie pobicia kierowcy autobusu i jednego z pasażerów. Do zdarzenia doszło 22 marca tego roku przy ulicy Marszałkowskiej.

Podczas nocnego kursu pijany mężczyzna zwymiotował na przejście między fotelami pojazdu. Kiedy kierowca i pasażer wysiedli na przystanku i zwrócili mu uwagę zostali zaatakowani i pobici przez niego i jego kolegów.  

Całe zajecie oraz wizerunek mężczyzny podejrzewanych o ten czyn zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 91 59, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

  • Mężczyźni podejrzewani o pobicie
  • Mężczyźni podejrzewani o pobicie
  • Mężczyźni podejrzewani o pobicie
Ładowanie odtwarzacza...

Wypowiedź: kom. Ewa Szymańska-Sitkiewicz

Ładowanie odtwarzacza...
885.06 KB
Wypowiedź: kom. Ewa Szymańska-Sitkiewicz