Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 07.03.2019

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowania dotyczące kradzieży karty debetowej i wykonania przy jej pomocy nieuprawnionej transakcji. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży karty debetowej i późniejszej nieuprawnionej transakcji zrealizowanej za jej pomocą. Suma strat wynikła na skutek tego przestępstwa wyniosła ponad 800 złotych.

Wizerunek mężczyzny podejrzewanego o te przestępstwa zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać powołując się na numery poszczególnych spraw umieszczonych pod zdjęciami, dzwoniąc na numer 22/ 603 91 64, albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

  • Mężczyzna podejrzewany o przestępstwa
  • Mężczyzna podejrzewany o przestępstwa