Rozpoznajesz swoją własność? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Rozpoznajesz swoją własność?

Data publikacji 05.02.2019

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru marki „Medano”, Do kradzieży na szkodę nieustalonej dotąd osoby doszło najprawdopodobniej przy Alei Wyzwolenia 14A. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje odzyskany przez policjantów rower proszony jest o kontakt z policjantami w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12 w Warszawie.

W trakcie prowadzonego dochodzenia w tej sprawie funkcjonariusze odzyskali i zabezpieczyli rower dziecięcy marki „Medano” skradziony na szkodę nieustalonej dotąd osoby najprawdopodobniej przy Alei Wyzwolenia 14A.

Właściciela roweru oraz osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na ten temat prosimy o zgłaszanie się w siedzibie wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w Warszawie przy ul. Dzielnej 12. Informacje powołując się na sprawę KRP-PM-I-28/19 można przekazać dzwoniąc na numery tel. 22 60 383 92, lub 504 314 116 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.