Znasz tych mężczyzn? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Znasz tych mężczyzn?

Data publikacji 26.11.2018

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie znieważenia osoby z powodu jej przynależności rasowej. Jak wynika z relacji świadka mężczyźni widoczni na publikowanym zdjęciu kierowali wobec pokrzywdzonego obraźliwe słowa i komentarze. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do zdarzenia doszło 18 sierpnia tego roku w Warszawie w tramwaju linii 33. Jak wynika z relacji naocznego świadka tego przestępstwa nieznane dotąd osoby ubrane między innymi w klubowe szaliki znieważyły jednego z pasażerów z powodu jego przynależności rasowej.

Mężczyźni kierowali wobec pokrzywdzonego obraźliwe słowa i komentarze. Każdy, kto rozpoznaje dwóch mężczyzn widocznych na publikowanym zdjęciu proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 13, 22/603 91 32 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.