Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 06.09.2018

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania dotyczące przywłaszczenia torby z aparatem fotograficznym, obiektywem i innymi przedmiotami. Wizerunek osoby mogącej być sprawcą tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania w sprawie przywłaszczenia torby z aparatem fotograficznym, obiektywem i innymi przedmiotami o łącznej wartości 4000 złotych. Do zdarzenia doszło 18 lipca tego roku przy bulwarze Flotylli Wiślanej kiedy pokrzywdzony schodząc z barki zapomniał zabrać swoich rzeczy.

Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 83 92, 22/603 61 55  albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.