Aktualności

Część narkotyków miał przy sobie, resztę ukrył w mieszkaniu

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kamil G. w swoim mieszkaniu w szufladzie schował w sumie ponad 85 gramów heroiny i kokainy, resztę „towaru” miał przy sobie. Za to przestępstwo 28-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zorganizowali zasadzkę, w którą wpadł 28-letni Kamil G. Kryminalni na podstawie zgromadzonych informacji mieli uzasadnione podejrzenia, że mężczyzna może być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków.

Kiedy zauważyli wytypowany przez siebie samochód i siedzącego w nim 28-latka przystąpili do interwencji. Kamil G. dobrowolnie wydał posiadane przy sobie dwa zawiniątka z foli aluminiowej, w której była heroina. Drobiazgowe przeszukanie mieszkania mężczyzny doprowadziło do ujawnienia kolejnych narkotyków. Tym razem w szufladzie w jednym z pokoi policjanci znaleźli ponad 85 gramów heroiny i kokainy.

28-latek został zatrzymany, w prowadzonym w tej sprawie przez prokuraturę śledztwie usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

rsz.