Znasz tych mężczyzn? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Znasz tych mężczyzn?

Data publikacji 07.09.2018

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące udziału w bójce. Do tej pory postawiono zarzut jednej osobie. Wizerunek pozostałych dwóch osób mających związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie udziału w bójce. Do zdarzenia w wyniku sprzeczki między kilkoma osobami doszło 22 lipca tego roku w jednym z lokali gastronomicznych w centrum miasta.

Policjanci zatrzymali i postawili już zarzut w tej sprawie jednej osobie. Wizerunek pozostałych dwóch mężczyzny mających związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery w lokalu. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 58, 22/603 91 32 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl


rsz.

  • Mężczyzna podejrzewany o udział w bójce
  • Mężczyźni podejrzewani o udział w bójce
  • Mężczyzna podejrzewany o udział w bójce