Rozpoznajesz tę osobę? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Rozpoznajesz tę osobę?

Data publikacji 26.07.2018

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży karty płatniczej i nieautoryzowanej transakcji przy jej użyciu. Pokrzywdzony stracił w ten sposób blisko 9000 złotych. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowała kamera. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży karty płatniczej i późniejszej nieautoryzowanej transakcji przy ich użyciu. Do zdarzenia doszło 1 lipca tego roku. Nieznany dotąd sprawca dokonał zakupów i wypłacił w ten sposób z konta pokrzywdzonego blisko 9000 złotych.

Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowała kamera w sklepie. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 379 64,  22/ 60 391 40 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.