Skradziono 200 000 złotych - znasz te osoby? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Skradziono 200 000 złotych - znasz te osoby?

Data publikacji 24.07.2018

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania dotyczące kradzieży pieniędzy z mieszkania. Wizerunek kobiety mogącej być sprawcą tego przestępstwa i mężczyzny, który prawdopodobnie z nią współpracował zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach parę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania w sprawie kradzieży 200 000 złotych z mieszkania przy ulicy Nowowiniarskiej. To prawdopodobnie kobieta podająca się za pracownika administracji wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego weszła do lokalu i działając wspólnie i w porozumieniu z towarzyszącym jej mężczyzną skradła jego oszczędności.

Wizerunek pary zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 80 21, 22/603 61 55 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

  • Osoby podejrzewane o udział w przestępstwie
  • Osoby podejrzewane o udział w przestępstwie
  • Osoby podejrzewane o udział w przestępstwie