Zapraszamy na konsultacje społeczne - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Zapraszamy na konsultacje społeczne

Data publikacji 11.01.2019

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I zapraszają serdecznie mieszkańców osiedla Oleandrów do udziału w konsultacjach społecznych. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek 15 stycznia o godzinie 17:00 w siedzibie Stowarzyszenia Wolnego Słowa przy ulicy Marszałkowskiej 7. Celem spotkania jest omówienie kwestii bezpieczeństwa na terenie osiedla. Wnioski i uwagi mieszkańców będą brane pod uwagę przy tworzeniu nowych planów działań priorytetowych przez dzielnicowych.

Organizatorem spotkania są dzielnicowi z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I oraz Stowarzyszenie i Rada Osiedla Oleandrów. Głównym celem dyskusji będzie omówienie kwestii bezpieczeństwa na terenie osiedla i określenie priorytetów na 2019 rok. Wnioski i uwagi mieszkańców będą brane pod uwagę przy tworzeniu nowych planów działań priorytetowych przez dzielnicowych.

Konsultacje odbędą się w najbliższy wtorek 15 stycznia o godzinie 17:00 w siedzibie Stowarzyszenia Wolnego Słowa przy ulicy Marszałkowskiej 7 (wejście od ulicy E. Zoli).

Uczestnicy spotkania będą mogli podzielic się swoimi spostrzeżeniami i uwagami oraz wyrazic swoje oczekiwania co do sposobu pracy policjantów wskazując między innymi miejsca gdzie ich zdaniem dochodzi do łamania prawa.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach.

rsz.