Znasz tę osobę? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Znasz tę osobę?

Data publikacji 11.07.2018

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania dotyczące kradzieży plecaka z samochodu. Wizerunek osoby mogącej być sprawcą tego przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania w sprawie kradzieży.

16 czerwca tego roku przy ulicy Marszałkowskiej 43 nieznany dotąd sprawca wykorzystując nieuwagę kierowcy wyjął jego plecak z kabiny samochodu i uciekł. Suma strat na skutek tego przestępstwa wyniosła 3000 złotych.

Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 80 21, 22/ 603 77 02, 22/603 61 55 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież