Aktualności

Uciekł podczas odbywania kary – Wiesz gdzie aktualnie przebywa ten mężczyzna ?

Data publikacji 03.07.2018

Policjanci ze Śródmieścia oraz Sądy Rejonowe w Warszawie i w Skierniewicach poszukują 34-letniego Łukasza Petasza. Mężczyzna w październiku ubiegłego roku uciekł podczas wykonywania prac poza terenem zakładu karnego i już do niego nie powrócił. 34-latek od 2015 roku odbywał wyrok 7 lat pozbawienia wolności za kradzieże. Ktokolwiek zna aktualne miejsce przebywania Łukasza Petasza proszony jest o telefoniczny, mailowy lub osobisty kontakt z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Łukasz Petasz jest poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Skierniewicach oraz poszukiwany do innych spraw przez Sądy w Warszawie jak również Europejskim Nakazem Areszowania przez policję Niemiecką. 34-latek w październiku ubiegłego roku wykonując prace fizyczne poza murami więzienia w ramach odbywanej kary uciekł z miejsca, w którym pracował i do chwili obecnej nie zgłosił się do zakładu karnego w Żydkowicach.

Mężczyzna przebywał w nim od 2015 roku „odsiadując" 7-letni wyrok za kradzieże.  

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego proszą o pomoc w ustaleniu aktualnego miejsca przebywania Łukasza Petasza. 34-latek posługuje się obecnie dokumentem bądź dokumentami wystawionymi prawdopodobnie na inne dane personalne.

Każdy, kto ma informacje na ten temat proszony jest o kontakt telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania pod numerami 22/ 603 91 78, 22/ 603 91 08 lub 22/ 603 91 40. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl lub osobiście w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

rsz.

  • Poszukiwany mężczyzna
  • Poszukiwany mężczyzna
  • Poszukiwany mężczyzna