Ponad 350 gramów marihuany ukrył w zamrażalniku - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Ponad 350 gramów marihuany ukrył w zamrażalniku

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W mieszkaniu Dominika R. w lodówce policjanci znaleźli ukryte 4 foliowe torebki z marihuaną. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii 28-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Śródmiejscy kryminalni prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej tym razem wpadli na trop Dominika R. Dzięki wykonanym szeregu czynnościom operacyjnym policjanci ustalili, że mężczyzna w swoim mieszkaniu może przechowywać znaczną ilość narkotyków.

Szczegółowa kontrola lokalu tylko potwierdziła ich wcześniejsze podejrzenia. W kuchni w zamrażalniku policjanci znaleźli 4 foliowe torebki a w niech ponad 350 gramów marihuany.   

Mężczyzna został zatrzymany, a znalezione narkotyki zabezpieczone, jako dowód w sprawie. 28-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu  do 10 lat pozbawienia wolności.

rsz.