Spotkanie Wielkanocne w Śródmiejskiej Komendzie Policji - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Spotkanie Wielkanocne w Śródmiejskiej Komendzie Policji

Data publikacji 15.04.2019

Dzisiaj punktualnie o godzinie 13:00 w sali odpraw naszej jednostki policji odbyło się tradycyjne już spotkanie wielkanocne. Swoją obecnością zaszczycili nas licznie przybyli goście na czele z Burmistrzem Dzielnicy Warszawa Śródmieście Aleksandrem Ferensem. Nie zabrakło także przedstawicieli, sądu, prokuratury oraz związków zawodowych policjantów. Życzenia policjantom, pracownikom i ich rodzinom oraz zaproszonym gościom złożył gospodarz uroczystości Komendant Rejonowy Policji Warszawa I inspektor Sławomir Piekut.

Tradycyjnie już przed świętami Wielkiej Nocy z policjantami i pracownikami Komendy Rejonowej Policji Warszawa I oraz przedstawicielami instytucji i służb, z którymi, na co dzień współpracują nasi funkcjonariusze spotkał się Komendant Rejonowy Policji Warszawa I inspektor  Sławomir Piekut.

Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele lokalnego samorządu, sądu, prokuratury oraz związków zawodowych policjantów.

Nie zabrakło również byłych Komendantów Rejonowych Policji Warszawa I.

Życzenia Wielkanocne podległym policjantom, pracownikom i ich rodzinom złożyli zaproszeni goście na czele z Burmistrzem Dzielnicy Warszawa Śródmieście Aleksandrem Ferensem.

Modlitwę odmówił Kapelan KSP ksiądz Józef Jachimczak. Po niej wszyscy podzielili się symbolicznie jajkiem i poczęstowali przygotowanymi na wielkanocnym stole potrawami.

rsz.