Aktualności

Miejsce na podium w konkursie na najlepszego stołecznego "Dzielnicowego Roku 2017"

Data publikacji 15.09.2017

Ogólnopolskie zawody umiejętności i wiedzy zawodowej są istotnym elementem doskonalenia zawodowego policjantów. Podczas turnieju dzielnicowi muszą wykazać się wiedzą teoretyczną w zakres, której wchodzi wiele aspektów prawnych oraz umiejętnościami praktycznymi. W tym roku do plejady trzech najlepszych dzielnicowych Komendy Stołecznej Policji dostała się sierż. szt. Natalia Flisiak-Górecka z Komendy Rejonowa Policji Warszawa I.

Eliminacje do ogólnopolskiego finału konkursu „Dzielnicowy Roku” odbyły się w dniach 11-12 września 2017 roku. W poszczególnych konkurencjach z zakresu wiedzy zawodowej oraz umiejętności praktycznych w postaci strzelania, pierwszej pomocy przedmedycznej i rozmowy z interesantem wzięło udział  31 dzielnicowych z garnizonu mazowieckiego.

Po zliczeniu wszystkich punktów przez jury konkursu, do grupy trzech najlepszych dzielnicowych Komendy Stołecznej Policji zakwalifikowali się: asp. szt. Mariusz Wielogórski z Komenda Powiatowej Policji w Piasecznie, który zajął I miejsce, mł. asp. Małgorzata Nowak z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, która stanęła na podium z numerem II i sierż. szt. Natalia Flisiak-Górecka z Komendy Rejonowa Policji Warszawa I, która zajęła III zaszczytne miejsce.