Znasz tego mężczyznę? Rozpoznajesz swoją własność? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Znasz tego mężczyznę? Rozpoznajesz swoją własność?

Data publikacji 10.07.2017

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa, który na miejsce przyjechał prawdopodobnie skradzionym rowerem. Policjanci zabezpieczyli jednoślad i poszukują jego właściciela. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę i rower proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Do zdarzenia doszło w nocy z 9/10 czerwca tego roku przy ul. Inflanckiej 4A. Nieznany dotąd sprawca ukradł z podwórka rower przyjeżdżając na miejsce prawdopodobnie innym skradzionym wcześniej rowerem.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę oraz zabezpieczony przez policjantów rower proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.  

Informacje powołując się na sprawę KRP-PM-I-1309/17 można przekazać dzwoniąc na numer 22/60 383 92,  22/60 361 53, 22/60 361 90  albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież
  • Odzyskany przez policjantów rower
  • Odzyskany przez policjantów rower