Znasz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Znasz tego mężczyznę?

Data publikacji 21.04.2017

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa z charakterystycznym tatuażem Legii Warszawa na prawej łydce. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Do zdarzenia doszło 2 kwietnia tego roku przy ulicy Zgody 5. Nieznany dotąd sprawca po uszkodzeniu zamka w drzwiach dostał się do kabiny kierowcy dostawczego mercedesa i ukradł z niej znajdujące się tam przedmioty.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Jest to młody mężczyzna w wieku ok 25 lat z charakterystycznym tatuażem Legii Warszawa na prawej łydce.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.  

Informacje powołując się na sprawę KRP-PM-I-753/17 można przekazać dzwoniąc na numer 22/60 383 92, 22/60 360 06  albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież