Znasz tych mężczyzn? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Znasz tych mężczyzn?

Data publikacji 11.03.2021

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do piwnicy, kradzieży roweru oraz modułu radaru samochodowego. Wizerunek mężczyzn mogących mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania w sprawie kradzieży z włamaniem do piwnicy w budynku przy Alei Jana Pawła II, kradzieży roweru z budynku przy ulicy Marszałkowskiej oraz kradzieży modułu radaru samochodowego przy ulicy Koszykowej. Straty na skutek tego przestępstwa przekroczyły 16800 złotych.

Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Informacje powołując się na numer sprawy KRP-PM-I-9/21, KRP-PM-I-3103/20 i KRP-PM-I-2565/20 można przekazać dzwoniąc na numer 4772 383 92, 4772 374 14, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl

podinsp. Robert Szumiata

 

 • Na zdjęciu widoczny jest mężczyzna wchodzący do budynku
  Mężczyzna podejrzany o kradzież z włamaniem do piwnicy
 • Na zdjęciu widoczny jest mężczyzna wychodzący z budynku
  Mężczyzna podejrzany o kradzież z włamaniem do piwnicy
 • Na zdjęciu widoczni są dwaj mężczyźni w windzie
  Mężczyźni podjrzewani o kradzież roweru
 • Na zdjęciu widoczny jest mężczyzna idący po chodniku
  Mężczyzna podejrzewany o kradzież modułu radaru samochodwego