Rozpoznajesz te osoby? - Aktualności - KRP I – Śródmieście

Aktualności

Rozpoznajesz te osoby?

Data publikacji 10.02.2021

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu oraz wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowania dotyczące kradzieży kosmetyków i kradzieży z włamaniem do samochodu. Wizerunki osób mogących mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach kobietę i mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostek przy ul. Dzielnej 12 i Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu oraz  wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowania dotyczące kradzieży markowych perfum i kradzieży z włamaniem do samochodu skąd skradziono znajdujące się tam przedmioty. Suma strat na skutek tych przestępstw przekroczyła 4000 złotych.

Wizerunki prawdopodobnych sprawców tych przestępstw zarejestrowały kamery. Informacje powołując się na numery spraw umieszczone pod zdjęciami można przekazać dzwoniąc na numer 4772 391 16, 4772 383 92, 4772 391 67, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl

podinsp. Robert Szumiata

  • Na zdjęciu widoczni są dwaj mężczyźni idący ulicą
    Mężczyźni podejrzewani o kradzież z włamaniem do samochodu nr.sprawy KRP-PM-I-261/21
  • Na zdjęciu widoczny jest mężczyzna chodzący po sklepie
    Mężczyzna podejrzewany o kradzież kosmetyków nr. sprawy KRP-D-V-5889/20
  • Na zdjęciu widoczne są osoby których wizerunki utrwaliły kamery sklepowe
    Kobieta i mężczyzna podejrzewani o kradzież perfum nr.sprawy KRP-D-V-605/21