Nasi Dzielnicowi

Wykaz ulic dzielnicy Śródmieście>>> kliknij na wybraną ulicę, celem uzyskania informacji o Twoim dzielnicowym. 

Al. 3-go Maja (cała)
Al. Armii Ludowej 12-30
Al. Armii Ludowej 4-6 i 7-9
Al. Armii Ludowej 13-17
Al. Jerozolimskie 7 

Al. Jerozolimskie 50 – 54 Dw. PKP Wwa Centralna i Dw. PKP W-wa Śródmieście
Al. Jerozolimskie 11/19-33
Al. Jerozolimskie 1-3
Al. Jerozolimskie 2-6
Al. Jerozolimskie 28-32,
Al. Jerozolimskie 42 - 44,
Al. Jerozolimskie 45-63
Al. Na Skarpie (cała)
Al. Niepodległości 186 - 220
Al. Niepodległości 222
Al. Przyjaciół 1-9
Al. Róż 1-7
Al. Róż 2-16
Al. Solidarności 71,
Al. Stanka (strona nieparzysta)
Al. Stanka (strona parzysta)
Al. Szucha 2-16,3-19
Al. Ujazdowskie 1/3-9

Al. Ujazdowskie 11-13
Al. Ujazdowskie 15-23/25
Al. Ujazdowskie 4-6
Al. Ujazdowskie 6A-28
Al. Wyzwolenia 2-16
Al. Wyzwolenia 3/5-15, 6-10
Al.Drzewieckiego
Dworzec Powiśle
Hala Mirowska wraz z przyległym parkiem
Łazienki Królewskie
Most Poniatowskiego
Ogród Krasińskich
Ogród Saski.
Park i Skwer Beyera
Park Rydza Śmigłego
Park Ujazdowski
Pl. Konstytucji 1/3-5
Pl. Konstytucji 2-6
PL. Na Rozdrożu 3
Pl. Na Rozdrożu-(strona parzysta)
Pl. Politechniki 1
Pl. Trzech Krzyży 1,3/5 i 16-18
Pl. Trzech Krzyży 3
Pl. Zbawiciela 2
Plac Trzech Krzyży strona parzysta do 14
Pomnik Bohaterów Getta
Rondo Jazdy Polskiej
Rynek Solecki ( cała)
skwer Batalionu AK Czata
Skwer Wodiczko
skwer Zigelbojma
ul. 29 Listopada (cała)
ul. Agrykola (cała)
Al. Solidarności 60 - 68A,
Al. Solidarności 75 i 77,
ul. Andersa (bez numerów),
ul. Andersa 1
ul. Andersa 13-15
ul. Andersa 21-37
ul. Andersa 6 –26,
ul. Anielewicza 2-14
ul. Anielewicza 3/5-17
ul. B. Prusa (cała)
ul. Bacciarellego 4
ul. Baczyńskiego (bez numerów),
ul. Bagatela (cała)
ul. Bagińskiego (cała),
ul. Bagno (cała)
ul. Barbary (cała)
ul. Barokowa (cała),
ul. Bartoszewicza (cała)
ul. Batorego 2-10
ul. Bednarska (cała),
ul. Belwederska 24 - 50
ul. Belwederska 25
ul. Białoskómicza (cała),
ul. Bielańska (strona nieparzysta),
ul. Bielańska (strona parzysta),
ul. Błońska ( cała )
ul. Boczna (cała),
ul. Boduena (cała),
ul. Bohaterów Getta (cała),
ul. Boleść (strona parzysta).
ul. Bonifraterska (strona nieparzysta),
ul. Bonifraterska (strona parzysta),
ul. Boya Żeleńskiego 2 – 4
ul. Bracka 1-13
ul. Bracka 16-22,
ul. Bracka 23,
ul. Bracka 2-6
ul. Browarna (strona parzysta),
ul. Browarna nr 4,6
ul. Brzozowa (cała),
ul. Bugaj (cała),
ul. Burmistrzowska (cała),
ul. Canaletta (cała),
ul. Celna (cała),
ul. Chałubińskiego 2-4 
ul. Chałubińskiego 4-8
ul. Chmielna 1-17 i 2-20,
ul. Chmielna 19-35,
ul. Chopina (cała)
ul. Ciasna (cała),
ul. Cicha 1- 7
ul. Cicha 4 –8
ul. Corazziego (cała),
ul. Czackiego 3/5 do 25,
ul. Czerniakowska 124-130,157-161
ul. Czerniakowska 139-155
ul. Czerniakowska 174-178 i 201-209
ul. Czerniakowska nr 180 i 231
ul. Czerwjowskiego (cała)
ul. Czerwonego Krzyża 2-8
ul. Daniłowiczowska (cała),
ul. Długa 1-7
ul. Długa 24 – 52 i 19 – 31,
ul. Długa 4-20,
ul. Dmochowskiego (cała)
ul. Dobra 1-19 i 4-22/24
ul. Dobra 27-53, 26-54
ul. Dobra 68 - 78 i 87 - 89,
ul. Dolańskiego (cała),
ul. Dowcip (bez numerów),
ul. Dragonów (cała)
ul. Drewniana (cała)
ul. Dubois 2-6 i 1-5
ul. Dubois 5a-9 i 8-12
ul. Dynasy 6 – 16
ul. Dziekania (cała),
ul. Dzielna 1-7a i 24/26 ( Muzeum Pawiaka )
ul. Dzika 4 ,4a - 6 i 13,15,17,19/23
ul. E, Zoli (cala)
ul. E. Plater 19-31 i 16-20
ul. E. Plater 22 – 30/32
ul. E. Plater 36
ul. E. Plater 4, 1-5
ul. E. Plater 55
ul. E. Plater 8-14
ul. Elektoralna 5-23 i 2-22
ul. Elektryczna (cala)
ul. E. Plater 47-53
ul. Fabryczna (cała)
ul. Filtrowa 1-9 i 2-4
ul. Flory (cała)
ul. Foksal (cała)
ul. Fondamińskiego (cała),
ul. Franciszkańska 18,
ul. Frascati (cała)
ul. Fredry (cała),
ul. Freta (BN),
ul. Freta 4-62,
ul. Freta l-55,
ul. Furmańska (cała),
ul. Gałczyńskiego (cała)
ul. Gamerskiego ( cała),
ul. Garbarska (cała),
ul. Gęsta (cała),
ul. Gomulickiego (cała),
ul. Górnośląska 2-12
ul. Górnośląska od nr 14-24 i od 35-45
ul. Górnośląska strona nieparzysta 1-29
ul. Górskiego 1-9,
ul. Górskiego 4
ul. Grabowskiego (cała)
ul. Graniczna ( cała )
ul. Grodzka (cała),
ul. Grzybowska 2-24
ul. Grzybowska 5-9
ul. Hipoteczna (cała),
ul. Hoene-Wrońskiego (cała)
ul. Hoża 1-15
ul. Hoża 19-31
ul. Hoża 20-42
ul. Hoża 35-61
ul. Hoża 50-88, 63/67 i 69
ul. Idźkowskiego (cała)
ul. Inflancka 5,15,19
ul. Inflancka 6,8
ul. Jana Pawła 11-64
ul. Jana Pawła 18-22
ul. Jana Pawła 32-36
ul. Jana Pawła II 12
ul. Jana Pawła II 24-26a
ul. Jana Pawła II 46/48 - 52/54
ul. Jana Pawła II 66
ul. Jana Pawła II 68-74
ul. Jana Pawła II 78,80,82
ul. Jaracza 1-7
ul. Jaracza 2-10
ul. Jasna 11-19,
ul. Jasna 1-9 i 2/4-14/16,
ul. Jasna 22-26,
ul. Jaworzyńska 1-11 i 4-10
ul. Jazdów (cała)
ul. Jezierskiego (cała)
ul. Jezuicka (cała),
ul. Kamienne Schodki (cała),
ul. Kanonia (cała),
ul. Kapitulna (cała),
ul. Kapucyńska (cała),
ul. Karasia (cała)
ul. Karmelicka 1-5 i 2-6
ul. Karmelicka 17-19
ul. Karmelicka 21-27 i 22-30
ul. Karmelicka 8-16 i 9-15
ul. Karowa (cała),
ul. Kawalerii (cała)
ul. Kilińskiego (cała),
ul. Klonowa 2-20
ul. Kłopot ( cała )
ul. Konopczyńskiego (cała)
ul. Konopnickiej (cała)
ul. Konwiktorska (cała),
ul. Kopernika 30-40 i 23-43
ul. Kopernika 4-18 i 3-17
ul. Koszykowa 1-3
ul. Koszykowa 1-3, 4-16
ul. Koszykowa 27-35, 18-64
ul. Koszykowa 50-62 i 68
ul. Koszykowa 59-75A i 70-78
ul. Koszykowa 70 - 78
ul. Kościelna (cała),
ul. Kozia (cała),
ul. Koźla (cała),
ul. Koźmińska 1-7
ul. Koźmińska 9-13 i 12-20
ul. Krakowskie Przedmieście (BN).
ul. Krakowskie Przedmieście 1 - 7,
ul. Krakowskie Przedmieście 4-68,
ul. Krakowskie Przedmieście od 11 - 89,
ul. Kredytowa 1-9,
ul. Kredytowa 2-8,
ul. Kręta (cała)
ul. Królewska (bez numerów),
ul. Królewska 1/7-11,
ul. Królewska 19-27,
ul. Królewska 43-47
ul. Królewska nr 2,
ul. Krucza 28-36 i 23-39
ul. Krucza 3-19
ul. Krucza 50,
ul. Krucza 51,
ul. Krucza 6-26
ul. Kruczkowskiego 12-16
ul. Kruczkowskiego 2-8
ul. Kruczkowskiego 3
ul. Krywulta (cała)
ul. Krzywe Koło (cała),
ul. Krzywopoboczna (cała),
ul. Ks. Skorupki cała
ul. Ks.bp. Brushego (bez numerów),
ul. Książęca (cała)
ul. Lądowa (cała)
ul. Lekarska cała
ul. Lenona (cała)
ul. Leszczyńska (cała)
ul. Lewartowskiego 2-26
ul. Lewartowskiego 5
ul. Lipowa (cała)
ul. Lipowa (strona nieparzysta),
ul. Litewska 1-13
ul. Litewska 6-16
ul. Ludna 2-12
ul. Ludna od nr 1-11
ul. Lwowska 19
ul. Lwowska cała
ul. Łazienkowska (strona nieparzysta)
ul. Łazienkowska (strona parzysta)
ul. Mariańska 5

ul. Mariensztat (cała),
ul. Marszałkowska (bez numerów)

ul.Marszałkowska 100-114,
ul. Marszałkowska 103-109
ul. Marszałkowska 111-115
ul. Marszałkowska 116-134,
ul. Marszałkowska 136-142,
ul. Marszałkowska 2-22
ul. Marszałkowska 24/26-28a
ul. Marszałkowska 27/35
ul. Marszałkowska 34/50
ul. Marszałkowska 41/43 – 45/49
ul. Marszałkowska 53 i 55/73
ul. Marszałkowska 54-72
ul. Marszałkowska 76-82
ul. Marszałkowska 77-83
ul. Marszałkowska 84/92
ul. Marszałkowska 85
ul. Marszałkowska 87-101
ul. Marszałkowska l-25
ul. Maszyńskiego (cała)
ul. Matejki (cała)
ul. Mazowiecka 2-14,
ul. Mazowiecka 3/5-13,
ul. Miechowska (cała)
ul. Miedzyparkowa (cała),
ul. Miła 1-19 i 2-10
ul. Miodowa (strona nieparzysta),
ul. Miodowa (strona parzysta)
ul. Miodowa 1 - 3,
ul. Mokotowska 19-45 i 12-28
ul. Mokotowska 3-17 i 4-8
ul. Mokotowska 49-73
ul. Moliera (cała),
ul. Moniuszki 1-3 i 6-10,
ul. Mostowa (strona nieparzysta),
ul. Mostowa (strona parzysta),
ul. Mostowa 14-32,
ul. Muranowska (bez numerów),
ul. Muranowska,
ul. Mysia 2 i 3-5
ul. Myśliwiecka 2-4 i 3-7
ul. Myśliwiecka nr 9-11, 6-16
ul. Nalewki ( cała )
ul. Natolińska 2
ul. Natolińska 3
ul. Niecała (cała),
ul. Niska 1-13 i 2-14
ul. Noakowskiego 4-26
ul. Noakowskiego 4-26

ul. Nowiniarska (cała),
ul. Nowogrodzka 38-56 i 35-51
ul. Nowogrodzka 4-26 i 1-31
ul. Nowogrodzka 53-55
ul. Nowolipie 1 -17b i 2-14b
ul. Nowolipki 2-12a
ul. Nowolipki 9-17b
ul. Nowomiejska (cała),
ul. Nowosielecka (strona parzysta)
ul. Nowowiejska 20-24
ul. Nowowiejska 2-18
ul. Nowowiejska l- 33
ul. Nowy Przejazd ( cała),
ul. Nowy Świat 15/17-41,
ul. Nowy Świat 1-7
ul. Nowy Świat 18-58
ul. Nowy Świat 2-6 i 12
ul. Nowy Świat 41A-65,
ul. Nowy Świat 60-72
ul. Nowy Świat 67 - 69,
ul. Nowy Zjazd (cała),
ul. Nullo (cała)
ul. Oboźna (strona parzysta),
ul. Oboźna nr od 1-3
ul. Oboźna od nr 5
ul. Ogród Botaniczny
ul. Okólnik (cała)
ul. Okrąg (cała)
ul. Oleandrów (cała)
ul. Ordynacka (cała)
ul. Orla ( cała )
ul. Orłowicza (cała)
ul. Ossolińskich (cała),
ul. Pankiewicza 1-3 i 2-4
ul. Pańska 3-7
ul. Parkingowa l
ul. Parkowa (cała)
ul. Pasaż Niżyńskiego (bez numerów),
ul. Pasaż Wiecha (bez numerów),
ul. Pawia 1-11 i 2-6
ul. PI. Bankowy 1
ul. PI. Bankowy 2-4,
ul. PI. Bankowy 3/5
ul. PI. Dąbrowskiego 1-7 i 12,
ul. PI. Defilad 1 Pałac Kultury i Nauki
ul. PI. Grzybowski 10-16
ul. PI. Grzybowski 3/5 i 2-6 oraz przyległy skwer
ul. PI. Krasińskich,
ul. PI. Małachowskiego 1-3,
ul. PI. Małachowskiego 2,
ul. PI. Mirowski ( cały)
ul. PI. Powstańców W-wy 1/3-9,
ul. PI. Powstańców W-wy 2 i 4,
ul. PI. Zamkowy (cała),
ul. PI. Żelaznej Bramy ( cały )
ul. Piekarska (cała),
ul. Piesza,
ul. Piękna 18
ul. Piękna 1b-21
ul. Piękna 20-28/34
ul. Piękna 44-68 i 31-47
ul. Piękna nr 1-lb
ul. Piwna (cała),
ul. PL Teatralny (cały).
ul. Pl. Dąbrowskiego 4-8,
ul. Podchorążych 38
ul. Podwale (strona nieparzysta)
ul. Pokorna (nieparzyste)
ul. Pokorna 2
ul. Polna 40-54 i 11/13
ul. Polna l-9 i l0 – 30
ul. Potockiego 4
ul. Poznańska 21-27 i 20-24
ul. Poznańska 6/8 i 11-7
ul. Poznańska 6-38 i 37-39
ul. Poznańska 9-15 i 12-16
ul. Profesorska (cała)
ul. Próżna (cała)
ul. Przechodnia 2
ul. Przemysłowa (cała)
ul. Przeskok 2,
ul. Przybosia (cała)
ul. Przystaniowa
ul. Ptasia ( cała )
ul. Radna (cała)
ul. Rajców (cała),
ul. Rektorska cala
ul. Rondo Onz 1
ul. Rozbrat ( odcinek przy Szpitalu im. Orłowicza brak posesji)
ul. Rozbrat 26-44a,
ul. Rozbrat 6-24
ul. Rybaki (cała),
ul. Rycerska (cała),
ul. Rynek Nowego Miasta (cała),
ul. Rynek Starego Miasta (cała),
ul. Rysia (bez numerów),
ul. Salezego (cała)
ul. Samborska (cała),
ul. Sanguszki (cała),
ul. Sapieżyńska (cała),
ul. Schillera (cała),
ul. Sempołowskiej (cała)
ul. Senacka (cała)
ul. Senatorska 1-17/19 i 2-18,
ul. Senatorska 20 - 40 i 21 - 37,
ul. Sewerynów (cała)
ul. Sienkiewicza 3-11 i 4-12/14,
ul. Sienna 1/39-45
ul. Sieroszewskiego (cała)
ul. Słomińskiego 1,
ul. Słomińskiego 15,17,19
ul. Słomińskiego 2 – 4,
ul. Słomińskiego 5 ,7
ul. Słomińskiego 6 Dworzec Gdański

ul. Służewska 2
ul. Smolna (cala)
ul. Smulikowskiego (cała)
ul. Solec 18-22 i 57-63B
ul. Solec 24-44 i 65-93
ul. Solec 46-66 i 97-117
ul. Solec 8
ul. Solidarności 72 - 82
ul. Solidarności 81-117
ul. Sosnowa (cała)
ul. Sowia (cała),
ul. Spacerowa 10-20
ul. Stara (cała),
ul. Stawki 1-5/7
ul. Stawki 2
ul. Stawki 4-14
ul. Suligowskiego (cała)
ul. Sulkiewicza (cała)
ul. Szara (cała)
ul. Szczygla (cała)
ul. Szeroki Dunaj (cała),
ul. Szkolna 5-4,
ul. Szpitalna 1-5,
ul. Szpitalna 2-8.
ul. Szucha 21-27
ul. Szwoleżerów (strona nieparzysta)
ul. Szwoleżerów-(strona parzysta)
ul. Śliska 3-10
ul. Śniadeckich 1-23 i 8-20
ul. Śniegockiej (cała)
ul. Św. Teresy cała
ul. Świętojańska (cała),
ul. Świętojerska (bez numerów),
ul. Świętojerska 24
ul. Świętojerska 3 - 9 i 4 – 16,
ul. Świętokrzyska 1,3
ul. Świętokrzyska 12,14,
ul. Świętokrzyska 16
ul. Świętokrzyska 16 - 20.
ul. Świętokrzyska 23-35,
ul. Świętokrzyska 30-32
ul. Świętokrzyska 3-21,
ul. Świętokrzyska 34-36
ul. Świętokrzyska 39
ul. Tamka 1-19/23
ul. Tamka 2 – 30
ul. Tamka od nr 34 i 31-49
ul. Tłomackie (cała),
ul. Topiel (cała)
ul. Traugutta 3 - 7/9.
ul. Trębacka (cała),
ul. Tuwima (bez numerów),
ul. Twarda 1
ul. Twarda 2-18 i 7
ul. Wałowa (cała),
ul. Waryńskiego 1-3
ul. Waryńskiego 4-12
ul. Wąski Dunaj (cała),
ul. Wenedów (cała),
ul. Widok (cała)
ul. Wiejska (cała)
ul. Wierzbowa (strona nieparzysta),
ul. Wierzbowa (strona parzysta),
ul. Wilanowska (cała)
ul. Wilcza 1-13 i 2/4-20
ul. Wilcza 22-34 i 19-33
ul. Wilcza 35-71
ul. Wilcza 38-66/68
ul. Wilcza 70-72 i 73-75
ul. Wioślarska ( od Mostu Poniatowskiego do ul. Ludnej )
ul. Wioślarska 6
ul. Wiślana (cała),
ul. Wodna (cała),
ul. Wójtowska (cała),
ul. Wspólna 2-30 i 1-41
ul. Wspólna 50-62
ul. Wspólna 51-81 i 72
ul. Wybrzeże Gdańskie (bez numerów),
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 17-29,
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33-39
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 43
ul. Zagórna (cała)
ul. Zajęcza (cała)
ul. Zakroczymska (parzysta),
ul. Zakroczymska (strona nieparzysta),
ul. Zamenhofa 10-12
ul. Zamenhofa 13-15
ul. Zamenhofa 1-7 i 2-8
ul. Zapiecek (cała).
ul. Zaruskiego (cała)
ul. Zgoda 1-5,
ul. Zgoda 9-13,
ul. Zielna (cała)
ul. Zimna ( cała )
ul. Złota 1-11.
ul. Złota 44/46 i 48/52
ul. Złota 8-10.
ul. Źródłowa (cała),
ul. Żurawia 1-19/31
ul. Żurawia 2-32/34
ul. Żurawia 43-49 i 38
ul. Krucza 38/42 - 46 i 41 - 47a
ul. Puchatka Kubusia

Bookmark and Share
Wstecz
Drukuj
pdf
Poleć stronę